Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki
Data Drużyny Wynik

Kolejka I

15.10.2023 16:00 SSP Orka Iława Basketball - Junior Basket Club Olsztyn II 98:48
20.10.2023 17:30 ENERGA MKS Truso Elbląg - Junior Basket Club Olsztyn 80:85
16.12.2023 16:30 Wilki Ełk - UKS Trójeczka Olsztyn 1 --:--
19.12.2023 16:15 AS Mrągowo - UKS NENUFAR 5 EŁK 42:61

Kolejka II

21.10.2023 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn 1 - AS Mrągowo 78:41
21.10.2023 13:00 UKS Trójeczka Olsztyn 2 - Wilki Ełk 34:84
26.10.2023 18:00 Junior Basket Club Olsztyn II - ENERGA MKS Truso Elbląg 69:75
09.03.2024 13:00 UKS NENUFAR 5 EŁK - Junior Basket Club Olsztyn --:--

Kolejka III

28.10.2023 10:00 AS Mrągowo - UKS Trójeczka Olsztyn 2 119:26
28.10.2023 11:00 Junior Basket Club Olsztyn - UKS Trójeczka Olsztyn 1 63:106
20.01.2024 11:00 Junior Basket Club Olsztyn II - UKS NENUFAR 5 EŁK 60:129
18.02.2024 15:00 Wilki Ełk - SSP Orka Iława Basketball 37:71

Kolejka IV

03.11.2023 16:45 UKS Trójeczka Olsztyn 1 - UKS Trójeczka Olsztyn 2 118:35
04.11.2023 13:00 Junior Basket Club Olsztyn - Junior Basket Club Olsztyn II 82:74
07.11.2023 16:00 UKS NENUFAR 5 EŁK - Wilki Ełk 97:33
22.11.2023 17:30 ENERGA MKS Truso Elbląg - SSP Orka Iława Basketball 63:76

Kolejka V

09.11.2023 18:00 Junior Basket Club Olsztyn II - AS Mrągowo 62:82
11.11.2023 12:30 Junior Basket Club Olsztyn - Wilki Ełk 78:59
12.11.2023 14:00 SSP Orka Iława Basketball - UKS Trójeczka Olsztyn 2 105:19
19.01.2024 15:45 UKS NENUFAR 5 EŁK - ENERGA MKS Truso Elbląg 80:43

Kolejka VI

15.11.2023 18:15 UKS Trójeczka Olsztyn 1 - SSP Orka Iława Basketball 79:56
18.11.2023 AS Mrągowo - Junior Basket Club Olsztyn --:--
18.11.2023 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn 2 - ENERGA MKS Truso Elbląg 45:126
17.02.2024 13:40 Wilki Ełk - Junior Basket Club Olsztyn II 56:89

Kolejka VII

25.11.2023 14:30 Junior Basket Club Olsztyn II - UKS Trójeczka Olsztyn 2 109:39
14.01.2024 15:00 SSP Orka Iława Basketball - AS Mrągowo 54:48
16.02.2024 17:00 ENERGA MKS Truso Elbląg - Wilki Ełk --:--
17.02.2024 12:00 UKS NENUFAR 5 EŁK - UKS Trójeczka Olsztyn 1 83:42

Kolejka VIII

02.12.2023 12:00 Junior Basket Club Olsztyn - SSP Orka Iława Basketball 64:75
02.12.2023 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn 1 - Junior Basket Club Olsztyn II 113:43
10.12.2023 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn 2 - UKS NENUFAR 5 EŁK 28:80
24.02.2024 15:00 AS Mrągowo - ENERGA MKS Truso Elbląg --:--

Kolejka IX

09.12.2023 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn 2 - Junior Basket Club Olsztyn 41:100
09.12.2023 16:00 UKS NENUFAR 5 EŁK - SSP Orka Iława Basketball 58:38
13.12.2023 18:00 Wilki Ełk - AS Mrągowo 33:65
15.12.2023 17:30 ENERGA MKS Truso Elbląg - UKS Trójeczka Olsztyn 1 59:78

Kolejka X

16.12.2023 10:00 Junior Basket Club Olsztyn - ENERGA MKS Truso Elbląg 67:65
16.12.2023 13:00 Junior Basket Club Olsztyn II - SSP Orka Iława Basketball 67:79
16.12.2023 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn 1 - Wilki Ełk 77:29
03.03.2024 12:00 UKS NENUFAR 5 EŁK - AS Mrągowo --:--

Kolejka XI

05.01.2024 17:30 ENERGA MKS Truso Elbląg - Junior Basket Club Olsztyn II 101:62
06.01.2024 12:00 Wilki Ełk - UKS Trójeczka Olsztyn 2 114:31
06.01.2024 13:30 AS Mrągowo - UKS Trójeczka Olsztyn 1 48:89
20.01.2024 15:00 Junior Basket Club Olsztyn - UKS NENUFAR 5 EŁK 52:120

Kolejka XII

13.01.2024 13:00 UKS NENUFAR 5 EŁK - Junior Basket Club Olsztyn II 121:43
13.01.2024 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn 1 - Junior Basket Club Olsztyn 79:61
13.01.2024 16:30 UKS Trójeczka Olsztyn 2 - AS Mrągowo 11:116
03.03.2024 9:30 SSP Orka Iława Basketball - Wilki Ełk --:--

Kolejka XIII

19.01.2024 17:00 UKS Trójeczka Olsztyn 2 - UKS Trójeczka Olsztyn 1 24:108
24.01.2024 Wilki Ełk - UKS NENUFAR 5 EŁK --:--
21.02.2024 18:30 SSP Orka Iława Basketball - ENERGA MKS Truso Elbląg --:--
28.02.2024 18:00 Junior Basket Club Olsztyn II - Junior Basket Club Olsztyn --:--

Kolejka XIV

17.11.2023 18:00 ENERGA MKS Truso Elbląg - UKS NENUFAR 5 EŁK 61:87
06.02.2024 16:30 UKS Trójeczka Olsztyn 2 - SSP Orka Iława Basketball 46:85
15.02.2024 18:30 AS Mrągowo - Junior Basket Club Olsztyn II 84:63
17.02.2024 15:40 Wilki Ełk - Junior Basket Club Olsztyn 78:86

Kolejka XV

09.02.2024 17:30 ENERGA MKS Truso Elbląg - UKS Trójeczka Olsztyn 2 --:--
10.02.2024 13:15 Junior Basket Club Olsztyn II - Wilki Ełk 78:70
10.02.2024 16:00 Junior Basket Club Olsztyn - AS Mrągowo 74:57
25.02.2024 10:00 SSP Orka Iława Basketball - UKS Trójeczka Olsztyn 1 --:--

Kolejka XVI

10.12.2023 10:30 UKS Trójeczka Olsztyn 1 - UKS NENUFAR 5 EŁK 74:63
20.01.2024 11:00 Wilki Ełk - ENERGA MKS Truso Elbląg 36:53
17.02.2024 15:00 AS Mrągowo - SSP Orka Iława Basketball 64:54
19.02.2024 16:30 UKS Trójeczka Olsztyn 2 - Junior Basket Club Olsztyn II 57:101

Kolejka XVII

17.02.2024 16:00 UKS NENUFAR 5 EŁK - UKS Trójeczka Olsztyn 2 103:35
24.02.2024 ENERGA MKS Truso Elbląg - AS Mrągowo --:--
24.02.2024 11:00 SSP Orka Iława Basketball - Junior Basket Club Olsztyn --:--
24.02.2024 13:15 Junior Basket Club Olsztyn II - UKS Trójeczka Olsztyn 1 --:--

Kolejka XVIII

02.03.2024 UKS Trójeczka Olsztyn 1 - ENERGA MKS Truso Elbląg --:--
02.03.2024 Junior Basket Club Olsztyn - UKS Trójeczka Olsztyn 2 --:--
02.03.2024 AS Mrągowo - Wilki Ełk --:--
02.03.2024 13:00 SSP Orka Iława Basketball - UKS NENUFAR 5 EŁK --:--

Partnerzy

PZKOSZ