Wybierz sezon

Statystyki - U14M

lpzawodnikdrużyna meczepunkty celne za 3faule faule techniczne
1Turski Maksymilian TSK ROŚ Pisz 522.6001.0002.4000.000
2Mońko Bartosz UKS NENUFAR 5 Ełk 420.2500.5000.7500.000
3Fijałkowski Wojciech JBC Olsztyn 620.0000.3331.3330.000
4Sadok Kołos UKS NENUFAR 5 Ełk 616.6670.0001.6670.167
5Milewski Wojciech TSK ROŚ Pisz 512.6000.0002.6000.000
6Stypiński Robert TSK ROŚ Pisz 612.5000.8334.1670.000
7Szczepański Piotr JBC Olsztyn 612.3330.6672.3330.000
8Kowalczyk Jakub UKS TRÓJECZKA Olsztyn 512.0001.0004.0000.000
9Mycko Jakub JBC Olsztyn 511.4000.2000.8000.000
10Szut Michał JBC Olsztyn 511.0000.4003.8000.000
11Truchel Benjamin UKS NENUFAR 5 Ełk 68.6670.0002.6670.000
12Murawski Kacper UKS NENUFAR 5 Ełk 37.6670.0002.3330.000
13Gołębiowski Jakub TSK ROŚ Pisz 67.3330.0002.5000.000
14Wilczewski Maksymilian UKS NENUFAR 5 Ełk 67.3330.1672.3330.000
15Walendzewicz Daniel UKS NENUFAR 5 Ełk 56.6000.4000.4000.000
16Ostaszewski Marcin UKS TRÓJECZKA Olsztyn 56.4000.0000.6000.000
17Surgiewicz Wiktor UKS NENUFAR 5 Ełk 56.4000.0002.8000.000
18Lebiedziński Julian TSK ROŚ Pisz 36.0000.0002.3330.000
19Walejewski Kamil UKS NENUFAR 5 Ełk 56.0000.0002.4000.000
20Madeksza Mikołaj JBC Olsztyn 65.0000.0001.5000.000
21Wilga Igor JBC Olsztyn 54.0000.0002.0000.000
22Lisiewicz Sebastian UKS NENUFAR 5 Ełk 64.0000.0000.6670.000
23Choromański Wiktor JBC Olsztyn 63.8330.0001.8330.000
24Wiśniewski Wiktor TSK ROŚ Pisz 53.8000.6000.6000.000
25Grek Nikodem TSK ROŚ Pisz 63.6670.1671.6670.000
26Jarząbek Eric UKS NENUFAR 5 Ełk 63.5000.3331.1670.000
27Padiasek Aleksander TSK ROŚ Pisz 43.2500.0001.7500.000
28Radel Marcin UKS NENUFAR 5 Ełk 53.0000.0000.4000.000
29Dyro Michał UKS NENUFAR 5 Ełk 63.0000.1671.3330.000
30Langowski Jakub UKS TRÓJECZKA Olsztyn 63.0000.0001.6670.000
31Filak Krzysztof UKS TRÓJECZKA Olsztyn 62.8330.0001.8330.000
32Kamiński Miłosz TSK ROŚ Pisz 62.5000.0000.5000.000
33Kamiński Filip TSK ROŚ Pisz 52.4000.0000.8000.000
34Ciunel Jakub JBC Olsztyn 62.1670.0002.5000.000
35Kurpiewski Filip TSK ROŚ Pisz 52.0000.0001.2000.000
36Konecko Kajetan JBC Olsztyn 62.0000.0000.6670.000
37Kubasow Mikołaj TSK ROŚ Pisz 51.6000.0001.2000.000
38Waśniewski Jakub UKS TRÓJECZKA Olsztyn 41.5000.0002.5000.000
39Żarczyński Nikodem UKS TRÓJECZKA Olsztyn 61.3330.0001.8330.000
40Majchrowicz Szymon UKS TRÓJECZKA Olsztyn 51.0000.0000.2000.000
41Sulima Wiktor JBC Olsztyn 41.0000.0001.0000.000
42Stańczyk Aleksander UKS TRÓJECZKA Olsztyn 61.0000.0000.0000.000
43Palczyński Mikołaj UKS TRÓJECZKA Olsztyn 61.0000.0003.5000.000
44Gąsiorek Bartosz UKS NENUFAR 5 Ełk 31.0000.0000.3330.000
45Kopko Szymon UKS NENUFAR 5 Ełk 30.6670.0000.3330.000
46Krom Krystian TSK ROŚ Pisz 40.5000.0000.0000.000
47Chmielewski Albert JBC Olsztyn 60.5000.0000.5000.000
48Władziński Szymon UKS TRÓJECZKA Olsztyn 60.3330.0001.0000.000
49Chwedorczuk Kamil UKS TRÓJECZKA Olsztyn 50.2000.0001.4000.000
50Sendrowski Maciej JBC Olsztyn 60.1670.0000.5000.000
UWAGA!
W rankingach średnich ujęci są jedynie zawodnicy, którzy wzięli udział w co najmniej połowie spotkań swojego zespołu.